Nagrajenci nagradne igre, ki je potekala v času od 20.9.2017 do 30.11.2017!

Koper, 20. december 2017

 

Izžrebali smo nagrajence nagradne igre, ki je potekala na www.triglavzdravje.si, v času od 20. septembra do 30. novembra 2017. V žrebanju so sodelovali vsi, ki so v obdobju 20.9.2017 do 30.11.2017 sklenili dopolnilno zdravstveno zavarovanje ali pravilno odgovorili na nagradno vprašanje objavljeno na www.triglavzdravje.si.

 

Nagrajenci so:

1. nagrada: Potovanje po lastni izbiri v vrednosti 2000 eur

LUKA LESKOVEC, 5273 COL

 

2. nagrada: Skuter Piaggio Fly, 25 km/h

ANJA TOMAŽIČ, 6310 IZOLA – ISOLA

 

3. nagrada: iPhone X

LJUDMILA MARTA NAHTIGAL, 8231 TREBELNO

 

4. nagrada: Robotski sesalnik Roomba 680

IVAN GNILŠEK, 2282 CIRKULANE

 

5. nagrada: Kolo Pony Classic 3

ŠTEFAN BULIČ, 4000 KRANJ

 

6. nagrada: Električni skiro ZT-54 E roller 2.0

MARTIN STANČIČ, 6242 MATERIJA

 

7. - 12. nagrada: Podloga za jogo

MATIC PUŠIČ, 5222 KOBARID

INES IGNAŠČENKO HRIBAR, 1381 RAKEK

TAMARA ČASAR, 9251 TIŠINA

JOŽE HROVAT, 1223 BLAGOVICA

RAJKO PETERNELJ, 4224 GORENJA VAS

LADO KRAŠOVEC, 1236 TRZIN

 

13. - 35. nagrada: Steklenica

JANEZ GORIČ, 1211 LJUBLJANA - ŠMARTNO

BOJANA LEVSTEK, 1310 RIBNICA

ALEŠ ČERNE, 2352 SELNICA OB DRAVI

ROK ČRETNIK, 3232 PONIKVA

ROMANA FORTE, 1420 TRBOVLJE

DAVID KOGOVŠEK, 1373 ROVTE

NATAŠA BEZELJAK, 5280 IDRIJA

TATJANA POTISK, 2000 MARIBOR

JOŽICA KREBS, 2390 RAVNE NA KOROŠKEM

ALJAŽ KUSTERLE, 5222 KOBARID

KLAVDIJA KOCIJAN, 1000 LJUBLJANA

SLAVICA KRAMBERGER, 2254 TRNOVSKA VAS

RAFAEL PEČJAK, 1000 LJUBLJANA

BOJAN TOMŠE, 8280 BRESTANICA

VID BURNIK, 3000 CELJE

NIKA SOTOŠEK, 1231 LJUBLJANA ČRNUČE

SUZANA PAHOR, 5296 KOSTANJEVICA NA KRASU

SABINA PAVLINJEK, 4281 MOJSTRANA

ANTON HRIBAR, 1353 BOROVNICA

FRANC JERANČIČ, 1000 LJUBLJANA

MARTINA KONTELJ, 6230 POSTOJNA

BOJAN GOJZNIK, 3311 ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI

BLAŽ KOŠOROK, 1000 LJUBLJANA

 

36. - 55. nagrada: Brisača mikrofibra

MITJA BERDAJS, 1295 IVANČNA GORICA

LJUBINICA LOJEN, 1420 TRBOVLJE

MARIJA DRESLER, 9253 APAČE

NATAŠA KODRE GORUP, 5271 VIPAVA

DAMIR GERENDAJ, 9000 MURSKA SOBOTA

SILVESTRA KOVAČIČ, 5220 TOLMIN

MARKO DRAKULIĆ 8000, NOVO MESTO

FRANČIŠEK OGRIN, 1360 VRHNIKA

OLGA JEVŠINEK, 3231 GROBELNO

DUŠAN MIHELJ, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI

ANICA JANEŽIČ, 1270 LITIJA

EMILJAN FERFOLJA, 5297 PRVAČINA

FRANC FERENČIČ, 2256 JURŠINCI

MATEJA JERALA, 4211 MAVČIČE

MARIJA JEREB, 1360 VRHNIKA

TEREZIJA ZUPANČIČ, 1313 STRUGE

MIHA LUGARIČ, 1370 LOGATEC

SIMON OVEN, 1000 LJUBLJANA

HELENA DVORŠAK, 3000 CELJE

MATJAŽ ŠORN, 1230 DOMŽALE

 

56. - 75. nagrada: Zobna ščetka Curaprox

MATJAŽ KOPRIVEC, 1355 POLHOV GRADEC

GABRIJELA ŠINIGOJ, 1236 TRZIN

ŠPELA HLEBČAR, 4290 TRŽIČ

IZIDOR KOZAMERNIK, 1000 LJUBLJANA

MILENA GERDINA, 1353 BOROVNICA

ELA KARNER, 1000 LJUBLJANA

BORUT KODER, 5282 CERKNO

JADRANKO KRŽIČ, 5291 MIREN

NASTJA HORVAT, 8000 NOVO MESTO

ROK IVANC, 1290 GROSUPLJE

SANDI KRAMAR, 8258 KAPELE

DAMIR ŽAGAR, 8216 MIRNA PEČ

ANA ŠTAJDOHAR, 8343 DRAGATUŠ

ANITA KOTNIK, 2390 RAVNE NA KOROŠKEM

MLADEN DOŠENOVIĆ, 8294 BOŠTANJ

MENSUR MINDIĆ, 2000 MARIBOR

NENAD ŠAH, 1000 LJUBLJANA

FRANC JAMNIK, 1215 MEDVODE

KRISTIJAN SUŠNIK, 1252 VAČE

ANICA LUKMAN, 2270 ORMOŽ

 

 

76. – 85. nagrada: Potovalna prva pomoč

INES SPELIC, 1270 LITIJA

ANJA KRESNIK, 3240 ŠMARJE PRI JELŠAH

SIMONA OBERŽAN, 1291 ŠKOFLJICA

ŽELJKO PRERADOVIĆ, 4290 TRŽIČ

JANEZ KONEČNIK, 2390 RAVNE NA KOROŠKEM

FILIP TURK 1386, STARI TRG PRI LOŽU

JANJA JURŠIČ, 3230 ŠENTJUR

TJAŠA ŽAGAR, 8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM

MARKO MARKOVIČ, 4203 DUPLJE

DARINKA KRAJNC, 2204 MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU

 

86. – 95. nagrada: Digitalni termometer

LIDIJA KOGOJ, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI

MIRAN VOGLAR, 2319 POLJČANE

BOJAN LAMOT, 3327 ŠMARTNO OB PAKI

ROMEO SABOL, 3000 CELJE

BOJAN BRANK, 1230 DOMŽALE

ASIM BURZIĆ, 4000 KRANJ

MIRJANA MIHALIČ, 6240 KOZINA

ALBERT BAJC, 5273 COL

ŠPELA ŠOSTER, 3303 GOMILSKO

MARIJA CMERŠEK, 3252 ROGATEC

 

96. – 106. nagrada: Torba za obutev

MIHA TREVEN, 4226 ŽIRI

INGRID LEBAN, 5220 TOLMIN

HERBERT GORJUP, 3220 ŠTORE

BRIGITA KRAJNC, 3302 GRIŽE

LAURA KODRIĆ, 3202 LJUBEČNA

MARIJA KOCIPER, 9233 ODRANCI

BERNAD BEČAREVIĆ, 4270 JESENICE

MARKO KOVAČIČ, 4265 BOHINJSKO JEZERO

JANEZ PAGON, 5230 BOVEC

AMBROŽ CEVC, 1235 RADOMLJE

SANDI MIJATOVIĆ, 6215 DIVAČA

 

Čestitke vsem nagrajencem!